RBRK ( Regionalne Biuro Rozliczeń Kierowców ) jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą firm transportowych. Zakresem naszych usług jest efektywne i rzetelne analizowanie a także rozliczanie czasu pracy kierowców.
RBRK to zespół doświadczonych ekspertów ds. rozliczania czasu pracy kierowców. Świadczone przez nas usługi znajdują uznanie wielu zadowolonych klientów. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta a także chęć utrzymania wysokiej jakości usług. Korzystamy z nowoczesnych oraz precyzyjnych narzędzi wykorzystywanych przez Państwową essay writing Inspekcję Pracy, Inspekcję Transportu Drogowego a także kilkanaście służb kontrolnych w UE.
Współpracujemy z osobami reprezentującymi służby kontrolne w naszym kraju.

rozliczanie-kierowcow-firma

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Wysoka jakość świadczonych usług

Znajomość zagadnień związanych z szeroką tematyką rozliczania czasu pracy kierowców pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. W tym celu wykorzystujemy oprogramowanie rekomendowane przez najważniejsze służby kontrolne w Europie.

Terminowość

Ceniąc zarówno czas naszych klientów jak i własny dążymy do terminowych realizacji zleconych nam usług.

Doświadczenie

Zespół RBRK tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Nasi pracownicy posiadają certyfikat kompetencji zawodowych. Współpracujemy z osobami reprezentującymi służby kontrolne. Od kilku lat wspieramy firmy transportowe w zakresie zagadnień związanych z ITD oraz PIP. Chcemy dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą.

Indywidualne podejście do klienta

Wybierając RBRK mają Państwo pewność, że wszystkie czynności jakie podejmiemy celem wsparcia Państwa firmy będą dopasowane do warunków Państwa przedsiębiorstwa. Rozpoczęcie współpracy zawsze wiąże się z analizą obowiązujących zapisów w Państwa przedsiębiorstwie oraz propozycją zmian jeśli będą one konieczne. Aktualnie z naszych affordable paper
usług korzystają małe, średnie jak i duże firmy, które cenią sobie nasz profesjonalizm i zaangażowanie.

Zanim zdecydują się Państwo na współpracę z inną firmą należy sprawdzić na jaki okres zawarta zostanie umowa? Jaki jest okres wypowiedzenia? Czy jest kara za zerwanie umowy? Czy w przypadku zmniejszenia ilości rozliczanych pracowników, wartość abonamentu zostanie obniżona przed końcem trwania umowy? Jak długi jest okres realizacji usługi od chwili przesłania odczytów kierowców do firmy zewnętrznej?

Stawiamy na proste i czytelne rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu celem sprawdzenia usługi oferowanej przez RBRK.