Mennice Polskie Rosenberg – gwarancja jakości

Mennica Polska oferuje optymalne rozwiązanie do kształtowania tożsamości korporacyjnej, organizacji kampanii reklamowej, przygotowania oryginalnych prezentów i pamiątek. U nas możesz zamówić produkcję monet według ekskluzywnego szkicu.

Ponadto do produkcji używamy różnego rodzaju materiałów, technologii, dysponujemy najnowszym sprzętem produkcyjnym. Pozwala to na szybką, jakościową realizację zamówienia o dowolnej złożoności i objętości.

srebro mennice polskie
Srebro z mennicy polska Rosenberg

Mennice Polskie. Za co jesteśmy cenieni?

Duże doświadczenie i nowoczesne metody obróbki metali pozwalają nam produkować promocyjne i pamiątkowe, nagradzane produkty, których jakość można ocenić, zapoznając się z katalogiem naszych medali, odznak, breloków, tabliczek znamionowych, monet i odznak.

Złoto i srebro mennica polska
Złoto i srebro – mennica polska

Nasze produkty będą najlepszym prezentem na jubileusz firmy, oryginalną nagrodą za zawody sportowe, doskonałą pamiątką na imprezy masowe. Korzystając z twoich pomysłów (szkiców), nasi eksperci opracują układ projektu i zrealizują go w gotowym produkcie.

Dlaczego Mennica zyskuje na popularności?

mennica polska rosenberg
Mennica polska Rosenberg

Popularność wynika z faktu, że z roku na rok coraz częściej wzrasta liczba numizmatów. Dzięki internetowi a zwłaszcza stronie www.mennica-rosenberg.pl otworzyły się drzwi do zbierania różnych monet z całego świata. Wynik Mennicy Polskiej nie był wyjątkiem, w roku 2020 i na początku 2021 sprzedano ogromną ilość monet.